آموزش تعمیرات پکیج (صفر تا صد)

دوره آموزش تعمیرات پکیج آموزشگاه نخبگان خلاق در اسلامشهر به عنوان یک آموزشگاه فنی، شامل همه مواردی است که برای بازار کار نیاز دارید. یعنی پکیج های ایرانی مثل بوتان و ایران رادیاتور و همه انواع پکیج های خارجی را که دارای استفاده زیاد در بین خانواده های ایرانی هستند را شامل می شوند تا شما کارآموزان عزیز بعد از گذراندن دوره بتوانید در کمترین زمان ممکن وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنید.

آموزش تعمیرات پکیج آموزشگاه نخبگان خلاق از دوره های پرطرفدار تاسیسات است و از بازار کار خوبی برخوردار می باشد . با توجه به مزایای پکیج دیواری و محبوبیت روز افزون آن آموزشگاه نخبگان خلاق دوره آموزش تعمیر پکیج را در اسلامشهر به صورت تخصصی و زیر نظر اساتید با تجربه برگزارمی کند. با شرکت در این دوره آموزش تعمیرات پکیج از صفر تا صد و به صورت عملی در مدت زمانی کوتاه یاد می گیرید.آموزش سرویس پکیج، تعمیر پکیج های تک مبدل و دو مبدل، آموزش رسوب گیری پکیج، هواگیری و غیره برخی از سرفصل های آموزشی در آموزشگاه تعمیرات پکیج نخبگان خلاق است. با شرکت در دوره تعمیر پکیج ضمن یادگیری تعمیرات پکیج، یک مدرک معتبر فنی حرفه ای به شما ارائه می شود.

0
تماس بگیرید

آموزش طراحی سایت در اسلامشهر

بدون امتیاز 0 رای
تماس بگیرید

آموزش طراحی سایت در اسلامشهر

برای اولین بار در اسلامشهر اموزشگاه نخبگان خلاق دوره اموزش طراحی سایت در اسلامشهر بدون نیاز به کد نویسی را برای شما عزیزان فراهم کرده است

در این دوره شما می اموزید چگونه بدون کدونویسی یک سایت کامل راه اندازی کنید

 

0
تماس بگیرید

آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل در اسلامشهر

آموزش تعمیرات موبایل یکی از دوره های پرطرفدار آموزشی در اسلامشهر است که در اموزشگاه نخبگان خلاق برگزار میشود.

شرکت در این دوره شما را  حرفه ای در تعمیرات موبایل و اماده برای ورود به بازار کار میکند

0
تماس بگیرید

دیپلم گردشگری

دیپلم گردشگری بدلیل جذابیت دروس دیپلم گردشگری و سادگی و درصد قبولی بالا در مقایسه با سایر دیپلم ها مخصوصا برای شاغلین بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. متقاضیان اخذ دیپلم گردشگری با گذراندن دوره های مرتبط با دیپلم گردشگری می توانند موفق به دریافت دیپلم گردشگری آموزش و پروش و وارد بازا کار شوند

0
تماس بگیرید

آموزش حسابداری

بازار کسب و کار در دنیای امروز به سرعت در حال گسترش و پیشرفت است. یکی از اساسی‌ترین و پایه‌ای‌ترین سوالاتی که ذهن بسیاری از صاحبان کسب و کارهای کوچک و بزرگ را به خود جلب کرده است این است که چگونه می‌توانند در فضای به شدت رقابتی امروز دوام بیاورند و موفق شوند. با این وجود رشته حسابداری از آن دسته مشاغلی است که بسیاری از افراد برای وارد شدن به آن فکر می‌کنند.

کسانی که در طی آموزش حسابداری مالیاتی به مهارت و دانش قابل توجهی دست یافته‌اند، می‌توانند باعث افزایش سودآوری یک مجموعه تولیدی و به طور کلی تغییرات یک سازمان در جهت مثبت شوند. با این وجود اگر مدرک دانشگاهی ندارید، نیازی به نگرانی نیست. با شرکت در دوره‌های آموزش حسابداری آموزشگاه نخبگان خلاق اسلامشهر می‌توانید بر کلیه اصول و مهارت‌های حسابداری تسلط پیدا کنید.

0
تماس بگیرید

آموزش ICDL

مدرک ICDL یا International Computer Driving License یک مدرک بین‌المللی معتبر است که توانایی افراد را در مهارت‌های هفتگانه کامپیوتری تائید می‌کند.

درواقع مدرک ICDL فنی و حرفه ای به‌عنوان یک طرح آموزشی برای کمک به افراد در منزل و محل کار در نظر گرفته‌شده است. این مدرک به کارفرمایان نشان می‌دهد که فرد دارای گواهینامه ICDL، دارای قابلیت‌های تائید شده و به‌روز کامپیوتری می‌باشد.

0
تماس بگیرید

اموزش تخصصی مراقبت و زیبایی

آموزش تخصصی :
گریم و میکاپ تخصصی عروس
آموزش انواع مدلهای بافت مو اسپرت و دخترانه
انواع هاشور ابرو،سایه ابرو،خط چشم و …
متنوع ترین کوپهای فانتزی ، قرنیه سازی ابرو
پاکسازی پوست،ویتامینه
رنگ و لایتهای تخصصی ،اکستنشن مژه
کراتینه سرد و المنت
اپیلاسیون
کاشت ناخن و…
1
تماس بگیرید